קרבוקסיתרפיה היא הליך טיפול, במסגרתו מוזרק פחמן דו חמצני רפואי לשכבה התת עורית באמצעות מחט עדינה לצורך טיפול בצלוליט, סימני מתיחה, נימים בולטים או לפיסול שומן בגוף.

איך זה עובד?

פחמן דו חמצני המוזרק לעור מתפזר ברקמות וגורם לכלי הדם להתרחב. כתוצאה מכך משתפרת אספקת הדם, גדלה אספקת הדם לרקמה, ואיתה מגיעים יותר חמצן, חומרי הזנה ופקטורי ריפוי טבעיים. במקביל, קרבוקסיתרפיה מגבירה גם את היווצרות הקולגן והאלסטין בעור. למעשה, היא תורמת לעיבוי העור ולבנייה מחודשת של מטריצת הקולגן, ובכך מעניקה מראה צעיר יותר ומשפרת את מראה העור במקרים של צלוליט, סימני מתיחה או נימים בולטים. כאשר קרבוקסיתרפיה מיושמת בטכניקה מיוחדת, היא מסוגלת לפוצץ תאי שומן, המסולקים מהגוף באופן טבעי.

אין סיכונים ידועים הקשורים בהליך קרבוקסיתרפיה. הזרקת פחמן דו חמצני שימשה בבטחה במשך שנים כדי להקל על ניתוחים אנדוסקופיים, וכן בהליכים אבחנתיים וטיפוליים בתחום הקרדיולוגיה. למעשה, הטכניקה מיושמת בתחום הקוסמטיקה בהצלחה רבה כבר יותר מ- 60 שנה בקרב הקהילה האירופית, ובמהלך השנים האחרונות היא כובשת גם את הקהל בישראל.

הטכניקה מיושמת בעיקר באזור הפנים, הצוואר, הזרועות, הבטן והירכיים על ידי שורה של הזרקות זעירות. ההזרקות נעשות באמצעות מזרק דק, שמחובר לצינורית, בה מוזרמת כמות קטנה של CO2 בקצב ובמינון קבועים.

מספר הטיפולים הנדרש נקבע בהתאם לאזור המטופל וחומרת הבעיה. בהתאם לכך גם טיפולים משמרים.

לטיפול עשויות להיות תופעות לוואי, הכוללות נפיחויות קטנות, אדמומיות, חבורות וכאבים במקום ההזרקה. אלו עלולים להימשך בין 1 ל- 5 ימים לכל היותר, תלוי באזור הטיפול. אחרי טיפול קרבוקסיתרפיה לצלוליט, ניתן לחוש חום מקומי כ- 24 שעות מתום הטיפול. עם זאת, ניתן לשוב לשגרת חיים רגילה מיד בתום הטיפול, פרט להימנעות מרחצה או שחיה למשך מספר שעות בלבד.

למי זה מתאים?

טיפולי קרבוקסיתרפיה יעילים במיוחד לטשטוש קמטי הבעה, סימני מתיחה, צלקות (כולל צלקות אקנה), אובדן הטונוס של העור, צלוליטיס, עיגולים שחורים סביב העיניים והפחתת שומן.

יתרונות הטיפול

  • ההליך לא כרוך בכאב. למטופלים אשר עשויים לחוש בחוסר נוחות, ניתן להציע הרדמה מקומית.
  • קרבוקסיתרפיה היא לא הליך ניתוחי
  • הטיפול לא מצריך תקופת שיקום
  • תוצאות מהירות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון
 

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.