השימוש בגלי רדיו מאפשר לך ליהנות מאפקט ההרמה לתקופה ממושכת של 12-18 חודשים.

הטכנולוגיה יעילה במיוחד להרמת עפעפיים עליונים ותחתונים (כולל העלמת השקיות מתחת לעיניים), להצערת העור מסביב לעיניים ובזווית העין, לטשטוש קמטי ארנק בשפה העליונה, תיקון קווי המתאר של הפנים והדקולטה (איזור המחשוף והצוואר).

שיטת גלי הרדיו הוכיחה את יעילותה גם בחידוש והידוק העור בירכיים ובידיים, וכן בטיפול בסימני מתיחה.

איך זה עובד?

ככל שאנו מתבגרות, סיבי הקולגן בעור נמתחים, וגורמים לעור לצנוח ולאבד את הטונוס שלו. אלו הסימנים העיקריים להזדקנות העור. באמצעות יישום טכנולוגיית גלי רדיו בתדר גבוה על העור, העור והשומן התת עורי מתחממים ונוצר גירוי שמעודד את ההתפתחות הפעילה של תאי העור העיקריים - הפיברובלסטים. טמפרטורת המכשיר נקבעת מראש ועולה בהדרגה, כך שבטיחות הטיפול מובטחת.

יעילות הטיפול שניכרת לעין כבר מהטיפול הראשון מוסברת על ידי העובדה שבמהלך הטיפול חלה התכווצות מבוקרת של שלד הקולגן של העור. כתוצאה מכך, שכבת הדרמיס של העור מתחממת ומופעלים מנגנוני פיצוי רבים, ביניהם ריבוי פיברובלסטים, ייצור מואץ של ניאו-קולגן, האופייני לעור צעיר, ושיפור זרימת הדם בעור.

ממצאי מחקרים היסטולוגיים מראים כי לאחר טיפול RF, תכולת הקולגן והאלסטין גדלה באופן ניכר. לאחר ההליך, העור בגוף מוחלק, עם השפעה ברורה של התחדשות, ועקב העלייה בייצור הקולגן, קמטים מוחלקים.

אפקט ההרמה נובע מ-2 גורמים:

  1. גל הרדיו גורם לבצקת עורית מתונה ופיתול של מסגרת הקולגן של העור, מה שגורם להידוק של אזור הטיפול.
  2. אפקט מושהה - ההרס החלקי של הקולגן מעורר שגשוג של פיברובלסטים, תהליך שאורך  6 חודשים. עיבוד מואץ של התהליך וייצור של קולגן חדש באמצעות RF נמשך בין 20 ל- 40 דקות, כשהמרווח בין הטיפולים הוא בין שבוע לשבועיים. להרמה בולטת ומתמשכת - אפקט המתחרה במתיחת פנים כירורגית לתקופה של 1.5 עד 2 שנים - יש צורך ב- 4 עד 6 טיפולים (לעור בוגר). במקרים קשים - עד 12 טיפולים סך הכל. מחקרים היסטולוגיים מאשרים עלייה משמעותית של קולגן בדרמיס לאחר 6 טיפולי RF. לצורך תחזוקה נדרשים 2-4 טיפולים מידי שנה.

ההליך מבוצע באמצעות ציוד חדשני ומתקדם. מכשירי ACCENT PRIME ו- VIORA V30 שייכים לקטגוריית המכשירים המובילים ביותר ובעלי מאפיינים ייחודיים לקבלת תוצאות יעילות תוך זמן קצר.

יתרונות הטיפול:

  • אין צורך בהרדמה
  • הרמה באמצעות גלי רדיו היא לא הליך ניתוחי או פולשני
  • הטיפול לא מצריך תקופת שיקום
  • ההליך לא כרוך בכאב
  • תוצאות מהירות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון
 

התחבר

איפוס סיסמה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.